29 marca 2009

foto-tematycznie #4

Temat na miniony tydzień wymyslała costa: {kolor}. Jak zwykle, wszystkie prace do obejrzenia na blogu wyzwaniowym czyli tutaj

Our photo challenge subject for this week is {color} Here is my interpretation: All works you can see here

26 marca 2009

odkrycie

...o odkryciu ciasteczkowym mowa. odkąd znalazłam i wypróbowałam ten tutaj przepis na ciacha, wszystkie inne receptury poszły w odstawkę. Pyyyyszne są, choć z powodu suszonej żurawiny - nie należą do najtańszych...

delicious cookies!

23 marca 2009

album kopertowy - tydzień 3

Miniony tydzień naładowany był sporą dawką emocji wszelkiego możliwego rodzaju. Kumulacja tych pozytywnych nastąpiła w sobotę na scrapkowym spotkaniu, o którym piszą m.in.Finn tutaj oraz Nowalinka tutaj. Ja dodam od siebie, że miło było poznać i spotkać Dziewczyny, których prace podziwiam odwiedzając ich blogi :)

Mam nadzieję, że ten mix i moje zbłąkane spojrzenie wobec tego wszystkiego udało się zobrazować na mojej kolejnej kopertowej stronie :)

Last week was full of emotions of various kinds. I experienced lots of positive emotions during Saturday scrapbooking meeting. It was a pleasure to meet some Girls whose works I admire when I visit theirs blogs.
I hope I managed to express all these things on my envelope's album - 3rd page.


22 marca 2009

znowu foto-tematycznie

tym razem odsłona trzecia. Temat na miniony tydzień podyktowała agnieszka-anna: {wejcie}. Wszystkie prace można zobaczyć tutaj

Our photo challenge subject for this week is {entry} Here is my interpretation:
All works you can see here

18 marca 2009

coś nowego...

...czyli optymizm zamiast pesymizmu... taka próba chwilkowej przemiany ;)

"always look on the bright side of life..."

16 marca 2009

album kopertowy - odsłona II

Wydarzenia minionego tygodnia sprawiają, że bardzo chciałabym się oderwać... od tego, co trapi, od decyzji, które trzeba podjąć i od tego, co może potem wyniknąć... stąd druga strona mojego kopertowego albumu wygląda tak, a nie inaczej :)
ale - jak to się mawia - co nas nie zabije, to nas wzmocni :)
niewątpliwie jednak takie tygodniowe archiwizowanie przemysleń i wydarzeń wciąga, i sądzę, że fajnie będzie sięgnąć po nie za jakis czas, w zupełnie innych okolicznosciach życiowych :)

zdjątka na scrapie zamiesciłam "wodospadowo" - co i jak opisane tutaj

envelope album challenge - part II


15 marca 2009

foto-tematycznie

czyli foto-zabawy odsłona druga. Temat tym razem podyktowała filka: {szkło}. Żeby sprostać wyzwaniu i temu co tam sobie w głowie obmysliłam zabrałam mojego asystenta i poszlismy tłuc kieliszki w terenie :) I tak oto powstała moja interpretacja:
Wszystkie prace można zobaczyć tutaj

Our photo challenge subject for this week is {glass} Here is my interpretation:
All works you can see
here

(po kliknięciu wyswietli się większe zdjęcie/click on the photo to see a bigger size)

11 marca 2009

po deszczu...

suszą się... na mojej balkonowej suszarce...
they are getting dry

10 marca 2009

upominkowo

Niewielkie herbaciane pudełeczko zdekupażowane dla Pewnej Niedzielnej Solenizantki w Jej ulubionych kolorach :)

Tea box decorated with decoupage technique.


9 marca 2009

album kopertowy - odsłona I

O naszym wspólnym pomysle wspominała już u siebie Mona - o tutaj. Tak więc nie rozpisując się zbytnio pokazuję dzisiaj moją pierwszą stronę albumu kopertowego - wykonana na bazie koperty formatu ciut większego od A5. Zdjęcie obrazuje refleksję, do jakiej skłoniły mnie wydarzenia ubiegłego tygodnia. Fotkę nakleiłam na tekturze modelarskiej i umocowałam na zawiasach tak, by pod spodem było miejsce na napisanie kilku słów. Nie mam jeszcze okładki, nie wiem jeszcze jak to dalej będzie wyglądało, zobaczymy - będę spontaniczna :)

Our envelope album challenge with MonaLisa...ciąg dalszy nastąpi :)

6 marca 2009

fotozabawa

temat na ten tydzień podała dryszka i brzmi on paszcza. w dosłownym znaczeniu nie sfociłam, ale za to mam zdjątko małej, słodkiej i nie groźnej, jak widać - paszczuni :)

I have taken part in the photo challenge - this time the subject is "mouth".

4 marca 2009

"przedziwne czasem...

...sny się ma..." czyli mój wpis w kaylowym wędrowniku. Tekst, który wykorzystałam to piosenka E. Geppert: "To nic, że to sen".

It's my page in kayla's round robin album about strange dreams...1 marca 2009

rozmyślnik na nowym miejscu

Rozgosćcie się w moim nowym miejscu :) Pod względem szaty graficznej niewiele się różni od poprzedniego bloga, ale od od strony "obsługi" zdecydowanie inaczej mi tutaj i ciągle się uczę (nie wiem na przykład dlaczego nie da się pisać "s" z kreską, albo jak zmniejszyć wielkoć czcionki)... No nic, przyzwyczajam się powoli i rozgryzam to nowe blogowanie. A ponieważ dochodziły do mnie sygnały, że blox długo się wgrywa, i że są problemy z komentowaniem, to postanowiłam się przeniesć :)

A na początek pokazuję zajawiany niedawno albumik. Bardzo prosty i mały, ok. 9cm x 9cm, został nazwany przez mnie "rozmyslnikiem", gdyż zawiera kilka fajnych mysli po które można sięgnąć w trudnych chwilach, poczytać, podumać, a potem łapać dystansu. Do tego oczywiscie są fotki Włascicielki :)Zawiera 9 stron, a ponieważ wszystkie są podobne, pokazuję jedne z pierwszych.

A little scrapbooking album I've made for my friend.

blogger template by lovebird