24 maja 2012

monotematycznie

Tak wciągnęło mnie robienie LO'sów, że wszystkie inne projekty leżą i czekają, aż się za nie wezmę.
Ale póki co kolejny szybki LO's do ibiskowej mapki . Zdjęcie staaare, sprzed lat, z młodości wczesnej. Obawiam się, że jakiś kryzys wieku średniego mnie dopada, bo na wspomnienia z nastoletnich czasów mnie bierze i rozczulam się na maksa!

21 maja 2012

b&w

Scrap digitalowy na wyzwanie sprapujących polek - tym razem ma być czarno - biało. Wykorzystałam tę mapkę . W szybkim scrapowaniu zaczynam wzbijać się na wyżyny ;) A jeszcze tym razem odpada sprzątanie :)

credist: napis www.skraphappens.com

17 maja 2012

fiolet

Od dawna miałam ochotę na scrapa we fioletach. Brakowało mi jedynie odpowiedniego zdjęcia. Ale jak to zazwyczaj bywa - szukając czegoś innego znalazłam fotkę zrobioną w jednej z knajpek podczas jakiejś babskiej posiadówy. Pasowała jak ulał :) I tak  doskonalenie szybkiego scrapowania ma swój ciąg dalszy :)

Mapka STĄD

15 maja 2012

buciki

Natknęłam się na fajną mapkę na piaskownicowym blogu i w ramach szlifowania umiejętności szybkiego scrapowania taki LO's się zrobił ;)

3 maja 2012

minimalistycznie...

...czyli tak jak lubię. nie mogłam więc sobie odmówić kolejnego wyzwania u liftonoszek.


1 maja 2012

na niebiesko

Po dłuższym zastoju skusiłam się na scrapowanie z liftonoszkami oraz z Dziewczynami z double scrap trouble i machnęłam dzisiaj takiego oto LO'sa:


bardzo fajnie mi się go dłubało i nad wyraz sprawnie :) cud prawdziwy, że nie przeleżał na stole kilku(nastu) dni, tylko powstał za jednym przysiadem :)


blogger template by lovebird